در باره ما :

شرکت چابک تجهیز ایرانیان یکی از معتبرترین فروشگاههای اینترنتی در ایران است که از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده این فروشگاه با بیش از چندین  سال تجربه خود در زمینه فروش لوازم و تجهیزات آشپزخانه، شیرآلات، لوازم بهداشتی و ... توانسته سهم خوبی را از بازار به خود اختصاص دهد. کالاهای متنوع متناسب با هر سلیقه و بودجه بهترین کیفیت و بهترین گارانتی را می توانید با مراجعه به سایت BiMAX_MARKET.COM مشاهده و دریافت  نماید و  با انتخاب مناسب محصول مورد نیاز خود محیط خانه و آشپزخانه خود را زیباتر و مدرنتر کنید. 

از جمله محصولات که می توانید در ویترین فروشگاه آنلاین بیمکث مارکت مشاهده نمایید عبارتند از انواع هود- انواع اجاق گاز رومیزی – انواع فرهای برقی و گازی – انواع سینک های ظرفشویی و شیرآلات از برندهای معروف و معتبر بیمکث، الکس، سارگاتی، تنسر، تضمین تک و .... 

محصولات ارائه شده در فروشگاه بیمکث مارکت محصولات مورد نیاز هر خانه و خانواده ای است که روزانه به طور مرتب با آنها در ارتباط هستند و میزان آسایش هر خانه و خانواده ای کاملا وابسته به انتخابهای درست تجهیزات آشپزخانه دارد، ما بیشترین تلاش را می کنیم تا شما مشتریان عزیزمان با آسایش و آرامش بیشتری خانه خود را تجهیز نمایید و مهمترین هدف ما افزایش رضایت مندی و آسودگی خاطر مشتریان می باشد.

محصول برای مقایسه اضافه شد