• ‎−7%

اجاق گاز بیمکث کد 0060

مرجع:

‎ریال68,979,000
‎ریال64,150,470 ذخیره 7%

ابعاد اجاق گاز 51*91 سانتی متر

اجاق گاز  شیشه ای دور سفید

5 شعله با توان حرارتی بالاتر

مجهز به ترموکوپل و فندک الکتریکی

مصرف انرژی کمتر با راندمان حرارتی بالاتر

صفحه شیشه ای مقاوم در مقابل ضربه و حرارت

چدنی های مقاوم در برابر تغییر رنگ

قابلیت تنظیم کارکرد با گاز مایع

کیفیت و ظرافت در طراحی

تولید شده از بهترین کیفیت قطعات ایتالیایی

فواصل منظم میان شعله ها

ولوم های مقاوم در برابر تغییر رنگ

گارانتی 24 ماهه و خدمات پس از فروش 10 ساله بیمکث

تعداد
موجود برای سفارش

اجاق گاز بیمکث کد 0060 یک گازپنج شعله می باشد که دارای ابعادی در حدود 91*51سانتی متر می باشد جنس صفحه شیشه دودی  نشکن ومقاوم در برابر حرارت بالا می باشداین گاز  دارای شبکه نگهدارنده چدنی لعاب شده به اضافه ی کلاهک آهنی لعاب شده است همچنین مجهز به ترموکوپل‌های فوق سریع TOP TIME ایتالیا می باشد این ترموکوپل‌ها هنگام خاموش شدن شعله سریعاً عمل کرده و جریان گاز اصلی را قطع می‌کنند. بههمین دلیل خاموش شدن ناگهانی شعله سبب انتشار گاز در فضای خانه و آشپزخانه نخواهد شد.

اجاق گاز بیمکث مدل 0060 دارای  توان حرارتي مشعل پلوپز 4.5KW و   توان حرارتي اجاق 11.5KW می باشد این اجاق گازمجهز به فندک الکتریکی که ساخت ایتالیا می باشد  وبسته بندی با پلاستوفوم و کارتن شرينک است وقابل تنظيم با گاز شهری و گاز سيلندری مايع می باشد  همچنین دارای شعله پخش کن HIGH EFFICIENCY  محل قرارگیری شیرهای کنترلی  در این مدل از گاز استیل البرز در جلو می باشد .          

صفحه شیشه‌ای مشکی و سفید رنگ استفاده شده در این اجاق گاز سبب افزایش جذابیت آن شده است. به گونه‌ای که دکوراسیون داخلی آشپزخانه را می‌توانید با استفاده از این اجاق گاز صفحه شیشه‌ای بیمکث زیباتر جلوه دهید.این صفحه شیشه‌ای از مقاومت بالایی در برابر افزایش درجه حرارت برخوردار می‌باشد.

راندمان حرارتی یک از اصلی‌ترین گزینه‌هایی است که هنگام انتخاب اجاق گاز باید به ان توجه داشته راندمان حرارتی 60% در نظر گرفته شده برای این گاز رومیزی، امکان پختن مواد غذایی یا جوشاندن آب را در عرض چند دقیقه برای کاربران فراهم می‌کند. به گونه‌ای که زمانی که برای آشپزی در نظر گرفته‌اید تا حد معقولی کاهش پیدا می‌کند بیمکث مارکت نمایندگی بیمکث در کل کشور کلیه محصولات بیمکث را با ضمانت اصلی این شرکت ارایه می نماید

100 قلم

16 دیگر محصول در همین شاخه:

محصول برای مقایسه اضافه شد