• ‎−7%

اجاق گاز بیمکث کد 0011

مرجع:

‎ریال72,999,000
‎ریال67,889,070 ذخیره 7%

ابعاد اجاق گاز 51*91 سانتی متر

اجاق گاز 5 شعله شیشه ای سفید (پلوپز وسط)

مجهز به ترموکوپل و فندک الکتریکی

تولید شده از بهترین قطعات ایتالیایی

صفحه شیشه ای مقاوم در مقابل ضربه و حرارت

قابلیت تنظیم کارکرد با گاز مایع

مجهز به ترموکوپل و فندک الکتریکی

ولوم های مقاوم در برابر حرارت

چدنی های مقاوم در برابر تغییر رنگ

توان حرارتی بالاتر و مصرف انرژی کمتر

فواصل منظم میان شعله ها

نظافت آسان

گارانتی 24 ماهه شرکت بیمکث

تعداد
موجود برای سفارش

 اجاق گاز بیمکث کد 0011 یک گازپنج شعله می باشد که دارای ابعادی در حدود 91*51 سانتی متر می باشد جنس صفحه سکوریت مشکی باشداین گاز مجهز به ترموکوپل‌های فوق سریع تاپ تایم ایتالیا می باشد این ترموکوپل‌ها هنگام خاموش شدن شعله سریعاً عمل کرده و جریان گاز اصلی را قطع می‌کنند. بههمین دلیل خاموش شدن ناگهانی شعله سبب انتشار گاز در فضای خانه و آشپزخانه نخواهد شد.

 اجاق گاز بیمکث مدل 0011  مجهز به فندک الکتریکی می باشد وبسته بندی با پلاستوفوم و کارتن شرينک است وقابل تنظيم با گاز شهری و گاز سيلندری مايع می باشد  همچنین دارای شعله پخش کن HIGH EFFICIENCY  محل قرارگیری شیرهای کنترلی  در این مدل از گاز بیمکث در جلو می باشد .          

صفحه شیشه‌ای مقاوم استفاده شده در این اجاق گاز سبب افزایش جذابیت آن شده است. به گونه‌ای که دکوراسیون داخلی آشپزخانه را می‌توانید با استفاده از این اجاق گاز صفحه شیشه‌ای بیمکث زیباتر جلوه دهید.این صفحه شیشه‌ای از مقاومت بالایی در برابر افزایش درجه حرارت برخوردار می‌باشد.

راندمان حرارتی یک از اصلی‌ترین گزینه‌هایی است که هنگام انتخاب اجاق گاز باید به ان توجه داشته راندمان حرارتی 60% در نظر گرفته شده برای این گاز رومیزی، امکان پختن مواد غذایی یا جوشاندن آب را در عرض چند دقیقه برای کاربران فراهم می‌کند. به گونه‌ای که زمانی که برای آشپزی در نظر گرفته‌اید تا حد معقولی کاهش پیدا می‌کند.

لازم به ذکر است که کمپانی بیمکث تجهیزات گاز سوز DEFENDI ایتالیا جهت طراحی این گازبهره گرفته است. با وجود این تجهیزات، اجاق گاز بیمکث از کارایی و راندمان مناسبی جهت استفاده مداوم برخوردار می باشد

10 قلم

16 دیگر محصول در همین شاخه:

محصول برای مقایسه اضافه شد